12 szczeniąt zostało porzuconych w lesie w pudełku. 3 z nich zmarło, 9 można uratować.
12 kwietnia, 2019

12 szczeniąt zostało porzuconych w lesie w pudełku. 3 z nich zmarło, 9 można uratować.

Do przedstawicielstwa naszej fundacji zwrócili się wolontariusze z Iwano-Frankowska z prośbą o opłatę leczenia i utrzymania 9 szczeniąt, które zostały przez nich znalezione w lasu w pudełku kartonowym. Pieski zostały znalezione w lesie niedaleko od wsi Molodkiw koło Iwano-Frankowska. Nie wiadomo, ile przesiedziały w zaklejonym pudełku. Trzy szczeniaki były już martwe. 9, które przeżyło, nie […]

/ 2 lata ago

Do przedstawicielstwa naszej fundacji zwrócili się wolontariusze z Iwano-Frankowska z prośbą o opłatę leczenia i utrzymania 9 szczeniąt, które zostały przez nich znalezione w lasu w pudełku kartonowym.

Pieski zostały znalezione w lesie niedaleko od wsi Molodkiw koło Iwano-Frankowska. Nie wiadomo, ile przesiedziały w zaklejonym pudełku. Trzy szczeniaki były już martwe. 9, które przeżyło, nie miało już nawet siły skamleć. Zostały przetransportowane do kliniki na oględziny.

Podczas badania okazało się, że były odwodnione, bez sił, zarobaczone i zapchlone, zarażone liszajem.

Brzuszki były rozdęte jak bębny z powodu dużej ilości glist.

Zbieramy pieniądze na leczenie liszaja, dom tymczasowy do czasu znalezienia im domów, szczepionki, tabletki na odrobaczenie, preparaty przeciwko pchłom i kleszczom.

Każdy grosz jest ważny dla ocalenia życia 9 malutkich szczeniaków!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *