Kotka Masza wypadła przez lufcik z mieszkania na 4 piętrze

Do przedstawicielstwa naszej fundacji zwrócili się wolontariusze z miasta Charków z prośbą o opłacenie leczenia i rehabilitacji kotki Maszy, którą pewna kobieta znalazła w zaspie śniegu pod domem znajdującym się na ul. Barabaszowa. Emerytka, która przechodziła obok domu, zauważyła wystające spod śniegu uszka i ogonek kotki; gdy kobieta spojrzała w górę, zobaczyła otwarty lufcik na [...]

Do przedstawicielstwa naszej fundacji zwrócili się wolontariusze z miasta Charków z prośbą o opłacenie leczenia i rehabilitacji kotki Maszy, którą pewna kobieta znalazła w zaspie śniegu pod domem znajdującym się na ul. Barabaszowa.

Emerytka, która przechodziła obok domu, zauważyła wystające spod śniegu uszka i ogonek kotki; gdy kobieta spojrzała w górę, zobaczyła otwarty lufcik na 4. piętrze, po czym weszła na klatkę schodową, zadzwoniła do mieszkania, z którego prawdopodobnie wypadł zwierzak, ale drzwi nikt nie otworzył. Emerytka zabrała kotkę i zaniosła ją do weterynarza.

Podczas badania lekarz stwierdził uraz czaszkowo-mózgowy, ruszające się zęby, otwarte złamanie szyjki kości udowej, złamanie miednicy. Zostało wykonane zdjęcie rentgenowskie.

Kobieta nie miała przy sobie pieniędzy, żeby wpłacić zaliczkę za leczenie Maszy, dlatego lekarz zadzwonił do wolontariuszy, którzy nieraz pomagali w takich sytuacjach.

Kobieta, która uratowała kotkę, utrzymuje się tylko ze swojej emerytury, przygarnęła do siebie 10 bezdomnych zwierząt, a poza tym dokarmia jeszcze około 30 bezdomnych kotów.

Przeprowadzona została operacja zespolenia kości biodrowych. W chwili obecnej kotka znajduje się w klinice weterynaryjnej, dochodzi do siebie po operacji. Czeka ją jeszcze długa rehabilitacja.

Bez pomocy współczujących, empatycznych ludzi nie damy sobie rady, pomóżmy zatem razem wyzdrowieć koteczce Maszy oraz znaleźć jej nową rodzinę!

Wpłać, udostępnij, zaproś znajomych do wpłat.
💪Razem mamy moc – dziękujemy!

Zbiórka charytatywna na kotkę Maszę.

💸Konto do wpłat darowizn w PLN:
Konto 09 1090 1056 0000 0001 3641 1468

🌍Dla przelewów zagranicznych:

Kod SWIFT (BIC code): WBKPPLPP
IBAN: PL 09 1090 1056 0000 0001 3641 1468
PAYPAL: serceaniola@serceaniola.pl

🔗Wplac online na RatujemyZwierzaki: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/kotke-masze