Po zderzeniu z ciężarówką pies ma złamane 3 łapy. Ogromne cierpienie.
10 kwietnia, 2019

Po zderzeniu z ciężarówką pies ma złamane 3 łapy. Ogromne cierpienie.

Do przedstawicielstwa naszej fundacji zwrócili się wolontariusze z miasta Rowno w celu otrzymania pomocy w opłaceniu leczenia psa Tiny, która odniosła poważne obrażenia, gdy została potrącona przez ciężarówkę na trasie. Tinę przywieźli wolontariuszom ludzie, którzy byli świadkami strasznego wypadku na trasie. Opowiedzieli, że jechali z prędkością 80 km/h za ciężarówką. Nagle prosto pod koła ciężarówki […]

/ 2 lata ago

Do przedstawicielstwa naszej fundacji zwrócili się wolontariusze z miasta Rowno w celu otrzymania pomocy w opłaceniu leczenia psa Tiny, która odniosła poważne obrażenia, gdy została potrącona przez ciężarówkę na trasie.

Tinę przywieźli wolontariuszom ludzie, którzy byli świadkami strasznego wypadku na trasie.

Opowiedzieli, że jechali z prędkością 80 km/h za ciężarówką. Nagle prosto pod koła ciężarówki wyskoczył pies. Kierowca nie zdążył zareagować i w wyniku zderzenia z żelaznym zderzakiem psa odrzuciło na dwa metry do góry.

Aktualizacja: Tina otrzymała pomoc!

Było:

Pies wylądował w rowie, ciężarówka się nie zatrzymała, a świadkowie zobaczyli leżącego w pyle nieprzytomnego psa. Z jego nosa i uszu wyciekała piana zmieszana z krwią, ale zwierzę oddychało, dlatego zdecydowali się odwieźć je do kliniki weterynaryjnej. Miało to miejsce 20 km od miasta Rowno.

Podczas oględzin w klinice stwierdzono uraz mózgowo-czaszkowy, ZŁAMANIE 3 ŁAP, JEDNEJ Z NICH NIE UDAŁO SIĘ URATOWAĆ, wiele urazów organów wewnętrznych, szok pourazowy.

Z powodu odniesionych obrażeń Tina nie trzyma moczu i kału.

Jednej łapki nie dało się uratować, trzeba było ją amputować, inna łapa została unieruchomiona szyną, na trzecią założono gips.

W chwili obecnej Tina ma tylko jedną zdrową łapkę.

Tina to dobra psinka, bez przerwy cieszy się i leżąc, macha ogonem, kiedy wolontariusze ją odwiedzają.

Czeka ją bardzo długie i drogie leczenie oraz rehabilitacja.

Pomóżmy Tinie wyzdrowieć i znaleźć nową kochającą rodzinę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *