Brak produktów w koszyku.

Contacts

Aleja Jana Pawła II 61-219, 01-031 Warszawa

serceaniola@serceaniola.pl

+48 22 253 19 18

Laleczka potrzebuje Waszej pomocy, by ocalić łapkę – nie zawiedźcie jej!

Your country is United States so currency auto changed to US Dollars

$
 
The current exchange rate is 1.00 PLN equals 0.26 USD.
Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Suma Darowizny $26.34

 

Do przedstawicielstwa naszej fundacji zgłosili się wolontariusze z Zaporoża z prośbą o sfinansowanie leczenia poszkodowanej kotki.

20 marca br przekazano pod nasze skrzydła półroczną koteczkę ze złamaną łapką. Zwierzaka znaleźli ludzie spacerujący w parku Dębowy Gaj. Kicia natychmiast trafiła do lecznicy, gdzie zajęli się nią doświadczeni lekarze.

Laleczka ma złamanie wewnątrzstawowe łapki, uraz ma już przynajmniej kilka dni. Rana jest zabrudzona i zdążyła się już wdać infekcja. Sprawa jest poważna. Ocalenie kończyny będzie bardzo trudne. Weterynarze mówią, że jeśli się uda, to najprawdopodobniej łapka nie będzie się zginać w stawie i kotka będzie utykać.

Kochani, czeka nas kosztowna operacja, a następnie długotrwała rehabilitacja. A ciągle brakuje środków finansowych… Dlatego bardzo prosimy Was o udostępnianie i komentowanie posta, co pomoże nam dotrzeć do jak największej liczby osób. Będziemy też bardzo wdzięczni za wpłaty, które ratują życie naszym podopiecznym. Pamiętajcie, każda złotówka ma przeogromne znaczenie!