12 szczeniąt zostało porzuconych w lesie w pudełku. 3 z nich zmarło, 9 można uratować.

Do przedstawicielstwa naszej fundacji zwrócili się wolontariusze z Iwano-Frankowska z prośbą o opłatę leczenia i utrzymania 9 szczeniąt, które zostały przez nich znalezione w lasu w pudełku kartonowym. Pieski zostały znalezione w lesie niedaleko od wsi Molodkiw koło Iwano-Frankowska. Nie wiadomo, ile przesiedziały w zaklejonym pudełku. Trzy szczeniaki były już martwe. 9, które przeżyło, nie [...]

Do przedstawicielstwa naszej fundacji zwrócili się wolontariusze z Iwano-Frankowska z prośbą o opłatę leczenia i utrzymania 9 szczeniąt, które zostały przez nich znalezione w lasu w pudełku kartonowym.

Pieski zostały znalezione w lesie niedaleko od wsi Molodkiw koło Iwano-Frankowska. Nie wiadomo, ile przesiedziały w zaklejonym pudełku. Trzy szczeniaki były już martwe. 9, które przeżyło, nie miało już nawet siły skamleć. Zostały przetransportowane do kliniki na oględziny.

Podczas badania okazało się, że były odwodnione, bez sił, zarobaczone i zapchlone, zarażone liszajem.

Brzuszki były rozdęte jak bębny z powodu dużej ilości glist.

Zbieramy pieniądze na leczenie liszaja, dom tymczasowy do czasu znalezienia im domów, szczepionki, tabletki na odrobaczenie, preparaty przeciwko pchłom i kleszczom.

Każdy grosz jest ważny dla ocalenia życia 9 malutkich szczeniaków!